MENU
Menu

Zakup zielona energię w zaledwie 5 minut

Sprawdź naszą ofertę

Duże firmy

Prąd w 100% ze źródeł odnawialnych dopasowany do Twoich wymagań

Nie ulega wątpliwości, że dla dużych firm kontrola kosztów energii jest jednym z priorytetów. Uzyskanie oszczędności na rachunkach to klucz do optymalizacji rentowności przedsiębiorstwa.
W ostatnich latach zużycie prądu w wielkich przedsiębiorstwach znacząco się zwiększyło. Do największych wzrostów doszło m.in. w przemyśle metalurgicznym, chemicznym, spożywczym, papierniczym oraz w sektorze niemetalowych produktów mineralnych. 

Naszym priorytetem jest umożliwianie dużym firmom uzyskania oszczędności na rachunkach za energię.

W związku z tym Audax Renovables pracuje nad rozwiązaniami poprawiającymi energooszczędność, pozwalającymi dużym przedsiębiorstwom płacić o wiele mniej za zużywany prąd, pochodzący dodatkowo w 100% ze źródeł odnawialnych i dopasowany do rzeczywistych potrzeb energetycznych przedsiębiorstwa. Co oczywiste, właściwy dobór oferty ma bezpośredni wpływ na koszty prowadzenia działalności.

Po przeanalizowaniu zapotrzebowania na energię w Twojej firmie specjaliści Audax Renovables doradzą, jaka oferta prądu najlepiej odpowiada Twojemu profilowi i doprowadzi do największych oszczędności. Wszystko to przy korzystaniu z energii pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych, nieszkodzącej środowisku.

Oferty prądu w 100% ze źródeł odnawialnych idealne dla wielkich korporacji

Audax Renovables ma  bardzo atrakcyjne oferty dla firm o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Naszym priorytetem jest optymalizacja cen prądu, tak by rachunki przestały być dla Ciebie zmartwieniem.

Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT: Audax Renovables umożliwia teraz dużym przedsiębiorstwom korzystanie z prądu w cenie obowiązującej na rynku hurtowym energii. Dzięki naszej ofercie XPOT możesz płacić za prąd rzeczywistą cenę obowiązującą w danej godzinie na rynku hurtowym powiększoną o niewielką opłatę administracyjną. Nie płać już za ryzyko związane z ofertami o cenie stałej!
 
Ponadto z pewnością posiadasz kilka punktów poboru energii. Audax wystawi fakturę łączną za wszystkie z nich, dzięki czemu będziesz mógł w łatwy sposób kontrolować zużycie.
Płać mniej i oszczędź na comiesięcznych rachunkach za prąd!
Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE
#GreenEnergy  

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: klienci indywidualni, małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT

Audax Renovables umożliwia teraz dużym przedsiębiorstwom korzystanie z prądu w cenie obowiązującej na rynku hurtowym energii.
Zobacz stawkę

Chcę podpisać umowę sprzedaży prądu idealną dla mojej firmy

Pamiętaj, że podpisanie umowy z Audax Renovables oznacza oszczędności, a poza tym jest bardzo proste. Nasi specjaliści w jasny i przejrzysty sposób udzielą Ci pomocy, tak byś mógł swobodnie zdecydować, jaka oferta będzie dla Ciebie najlepsza. Dzięki nam będziesz mógł prowadzić swoją działalność w spokoju i bez przykrych niespodzianek.

Stawiamy na energooszczędność. Audax Renovables doradzi, jak należy postępować, by Twoja firma mogła oszczędzać na zużyciu, a tym samym płacić mniejszy rachunek. Jeżeli chcesz zoptymalizować zużycie, tak by było oszczędne i odpowiedzialne, zachęcamy do zapoznania się z krokami, które możesz podjąć. Ponownie przypominamy, że możliwe jest obniżenie kosztów elektryczności w Twoim przedsiębiorstwie. Można to zrobić na różne sposoby, np. podpisując umowę sprzedaży prądu na lepszych warunkach lub analizując, czy Twój prąd ma odpowiednią moc. Zachęcamy do wyszukania oferty, która zapewni Ci cenę lepszą niż ta, którą płacisz obecnie – nasza firma daje taką możliwość.

Audax Renovables stał się jednym z najważniejszych sprzedawców na hiszpańskim rynku energii dzięki temu, że oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Nasze oferty dopasowane są do potrzeb różnych klientów, tak by każdy mógł zoptymalizować warunki dostaw prądu. 

Skorzystaj z porad naszych ekspertów i podpisz najlepszą umowę dla Twojej firmy!

  • Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT dla dużych firm

Efektywność

+ informacji

Accionistas e 
información corporativa

+ información

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down