MENU
Menu

Zakup zielona energię w zaledwie 5 minut

Sprawdź naszą ofertę

Małe firmy

Energia w 100% ze źródeł odnawialnych, który dostosowuje się do Twoich potrzeb

Audax Renovables wie, że jak ważna dla osób samozatrudnionych oraz prowadzących małe lub średnie przedsiębiorstwo jest kontrola kosztów oraz oszczędzanie. Dlatego mamy bardzo atrakcyjne oferty prądu pochodzącego w 100% z OZE, tak byś mógł poświecić uwagę temu, co jest naprawdę ważne dla Twojej firmy.

Chcemy, by faktura za prąd przestała być zmartwieniem i byś mógł naprawdę oszczędzać na rachunkach.

Czy wiesz, że zużycie prądu może być jednym z najważniejszych czynników stanowiących o konkurencyjności firmy i że może ono odpowiadać za 15-20% kosztów prowadzenia małej firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej?

Jeżeli do tych kosztów dodamy nieprzewidziane wydatki, które mogą powstać przy wykonywaniu działalności, takie jak koszty napraw czy te wynikające z czasowego zawieszenia działalności, a także czas poświęcony na dopełnianie formalności, okazuje się, że wszystko to razem co roku daje nam sumę, której uregulowanie może być trudne.

Proponujemy naszym klientom prąd pochodzący w 100% ze źródeł odnawialnych, dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Będziesz płacić najniższe ceny i szybko zauważysz znaczne oszczędności.

Audax Renovables wie, że każda firma jest inna. Dlatego mamy w ofercie różne warianty dostawy prądu, abyś mógł znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Pamiętaj, że skorzystanie z oferty prądu Audax Renovables oznacza oszczędność i ochronę środowiska. Ponadto jest to niezwykle proste. Nasi specjaliści służą pomocą i radą, by pomóc Ci zdecydować, która umowa będzie najlepszej dla Ciebie, tak abyś mógł prowadzić swoją działalność w spokoju, nie niepokojony nieprzewidzianymi zdarzeniami.

Poniżej przedstawiamy poszczególne oferty prądu:

Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE
#GreenEnergy  

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Oferta energii o cenie zmiennej XPOT

dzięki Audax Renovables małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) mogą teraz skorzystać z oferty, w której za prąd zapłacą cenę hurtową.

Zobacz stawkę
Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT: dzięki Audax Renovables małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) mogą teraz skorzystać z oferty, w której za prąd zapłacą cenę hurtową. Dzięki naszej ofercie XPOT w każdej godzinie będziesz płacił rzeczywistą cenę, po której prąd jest sprzedawany na rynku hurtowym oraz niewielką prowizję. Nie musisz już ponosić kosztów ryzyka związanego z ceną stałą! Ta oferta ma wiele zalet i w skali roku zwykle okazuje się korzystniejsza od oferty z ceną stałą.

Efektywność

+ informacji

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down