MENU
Menu

Profesjonalizm i doświadczenie zastosowane w administracji

ZAPYTAJ O SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ

Podmioty publiczne

Energia w 100% ze źródeł odnawialnych dopasowany do Twoich potrzeb

Zapotrzebowanie podmiotów publicznych na energię, zwłaszcza elektryczną, jest wysokie i stale rośnie. Ten wzrost zużycia powodowany jest wieloma czynnikami, w szczególności rozwojem sieci oświetlenia ulicznego oraz koniecznością zasilenia sprzętu i instalacji koniecznych do obsługi mieszkańców.

Ze względu na zwiększenie zużycia oraz wzrost cen prądu doradza się podmiotom publicznym, by podjęły kroki mające na celu uzyskanie oszczędności na rachunkach za energię.

Audax Renovables jest tego świadomy i dlatego oferuje rozwiązania energetyczne nie tylko zapewniające ochronę środowiska, ale też powodujące duże oszczędności dla podmiotów publicznych. Naszą misją jest dostarczanie ekologicznej energii, pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w sposób profesjonalny, proponując najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Pozwoliło nam to stać się jedną z najlepszych firm pod względem skutecznego zarządzania dostawami prądu dla podmiotów publicznych na wszystkich obszarach, na których działamy.

Oferty energii w 100% ze źródeł odnawialnych dla podmiotów publicznych

W celu umożliwienia jak najlepszego zarządzania dostawami energii elektrycznej w podmiotach publicznych Audax Renovables proponuje doradztwo energetyczne dostosowane do potrzeb każdej instytucji publicznej. Zależnie od potrzeb, nasz zespół profesjonalistów, posiadających bogate doświadczenie, jeśli chodzi o skuteczną współpracę z podmiotami należącymi do sektora publicznego, doradzi, jaka oferta prądu najlepiej sprawdzi się w danej instytucji. W każdym przypadku dostarczana energia będzie pochodzić wyłącznie ze źródeł odnawialnych.

Przydatne informacje dla podmiotów publicznych

  • Audax Renewables zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy. Dane na temat wszystkich punktów odbioru znajdą się na jednej fakturze, byś mógł w prosty sposób kontrolować zużycie i koszty.

Jeżeli podmiot publiczny, z którym jesteś związany, chce zmniejszyć do minimum rachunki za prąd, skorzystaj z porad naszych ekspertów. Podpisz najlepszą z możliwych umowę dla Twojej instytucji!

  • Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT dla podmiotów publicznych
Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE
#GreenEnergy  

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: klienci indywidualni, małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Efektywność

+ informacji

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down