Duże firmy

Wartość dodana, jaką przynosi gaz ziemny dużym firmom

Opłaty za energię stanowią w dużych firmach ogromną część ponoszonych co miesiąc kosztów stałych.
W Audax Renovables jesteśmy tego świadomi i dlatego chcemy pomóc Twojej firmie osiągnąć oszczędności na rachunkach. Chętnie doradzimy, jak zoptymalizować zużycie energii w przedsiębiorstwie, a co za tym idzie, jak znacząco oszczędzić na rachunkach za gaz ziemny.
Gaz ziemny jest czystym źródłem energii i zwykle jest tańszy niż inne dostępne na rynku jej rodzaje, takie jak olej napędowy, prąd, czy propan. W porównaniu do pozostałych źródeł wyróżnia się niewątpliwie na plus ze względu na cenę, niezawodność, wygodę korzystania i mniejszy wpływ na środowisko. To idealna opcja dla dużych firm i przedsiębiorstw przemysłowych o dużym zużyciu energii, gdzie w wielu przypadkach pobór energii odbywa się w sposób ciągły.

 

Jakie są zalety stosowania gazu ziemnego w dużej firmie?

Audax Renovables chce pomóc Twojej firmie skutecznie zarządzać zużyciem energii. Oferujemy kompleksowe doradztwo, by umożliwić Ci prognozę i kontrolę ilości energii zużywanej przez Twoją firmę.

Dzięki temu osiągniesz oszczędności na rachunkach bez konieczności zmniejszania zużycia poniżej poziomu niezbędnego do pokrycia zapotrzebowania Twojego przedsiębiorstwa.

Przypominamy najważniejsze korzyści, jakie gaz ziemny może przynieść Twojej firmie:

  • Oszczędność: to najtańszy rodzaj energii dostępny na rynku, a cena jest stabilna. Dzięki gazowi ziemnemu możesz oszczędzać od zaraz!
  • Ogrzewanie: pozwala osiągnąć przyjemną temperaturę, którą można regulować za pomocą termostatu
  • Podgrzewanie wody: natychmiast i bez przerw.
  • Niezawodność: dostawa jest stała, więc nie czekają Cię żadne przerwy czy nieoczekiwanie braki.
  • Bezpieczeństwo: przeprowadzane są regularne inspekcje instalacji.
  • Najmniejszy wpływ na środowisko pośród paliw kopalnych
  • Gaz ziemny to najbardziej korzystna cenowo opcja dostarczania energii do Twojej firmy, ponieważ nie wymaga wiele konserwacji, a zatem powoduje mniejsze koszty.

Przede wszystkim gaz ziemny pozwoli Twojej firmie płacić mniejsze rachunki za energię. Oszczędzisz szczególnie na ogrzewaniu.

O czym trzeba pamiętać, wyposażając lokal firmy w instalację gazową?

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy w lokalu znajdują się instalacje niezbędne do korzystania z gazu ziemnego. Jeżeli tak, wystarczy podpisać umowę i już wkrótce można korzystać z gazu. W przeciwnym razie należy instalację założyć.

W celu przeprowadzenia instalacji gazu ziemnego zalecamy kontakt z autoryzowaną firmą, która udzieli wszelkich informacji na temat korzyści, jakie gaz może przynieść Twojej firmie, a także przedstawi indywidualny kosztorys.
 

Chcę zamówić gaz dla swojej firmy

Możesz podpisać umowę z Audax Renovables i skorzystać z bardzo konkurencyjnej oferty, jak również zindywidualizowanego doradztwa i obsługi najwyższej jakości. Cała procedura będzie łatwa i przejrzysta, bez zbędnych formalności i niedogodności, gdyż to my wszystkim się zajmiemy. Pamiętaj poza tym, że cena gazu jest niższa niż ceny innych źródeł energii.


Sprzedajemy gaz ziemny niskiego oraz wysokiego ciśnienia na terenie całej Polski:

Minimalny okres trwania umowy to 12 miesięcy. Owszem, umowy z nami są długie – dzięki temu możemy oferować tak atrakcyjne ceny.

Konserwacja instalacji gazowej w Twojej firmie

Zaleca się, w szczególności dużym korporacjom i przedsiębiorstwom przemysłowym, przeprowadzać regularne prace konserwacyjne w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania instalacji gazowej. Tylko dzięki temu będziesz mógł korzystać z gazu z gwarancjami bezpieczeństwa.