Gospodarstwa domowe

Gaz dostosowany do Twoich potrzeb

Audax Renovables zaprasza do odkrycia zalet korzystania w domu z gazu ziemnego. Naszą misją jest zapewnienie Tobie i Twojej rodzinie komfortu, jaki niesie z sobą to źródło energii oraz sprawienie, byś co miesiąc zauważalnie oszczędzał na rachunkach.

Czym właściwie jest gaz ziemny? To paliwo kopalne wydobywane spod ziemi. W porównaniu z pozostałymi dostępnymi rodzajami energii uznawany jest za bardziej pewny, wygodniejszy i mniej szkodliwy dla środowiska. Ponadto cena gazu ziemnego jest niższa niż ceny innych paliw, a więc jest on najlepszą alternatywą dostępną na rynku.
 

Audax Renovables zaprasza do odkrycia zalet korzystania w domu z gazu ziemnego.

Audax Renovables zaprasza do odkrycia zalet korzystania w domu z gazu ziemnego. Naszą misją jest zapewnienie Tobie i Twojej rodzinie komfortu, jaki niesie z sobą to źródło energii oraz sprawienie, byś co miesiąc zauważalnie oszczędzał na rachunkach.

Czym właściwie jest gaz ziemny? To paliwo kopalne wydobywane spod ziemi. W porównaniu z pozostałymi dostępnymi rodzajami energii uznawany jest za bardziej pewny, wygodniejszy i mniej szkodliwy dla środowiska. Ponadto cena gazu ziemnego jest niższa niż ceny innych paliw, a więc jest on najlepszą alternatywą dostępną na rynku.
 

Zalety korzystania w domu z gazu ziemnego

Obok oszczędności związanych z korzystaniem w domu z gazu ziemnego, to źródło energii ma także inne zalety. Przykładowo dostawa następuje w sposób ciągły, bez przerw ani nieoczekiwanych braków paliwa. Instalacja jest bardzo prosta, a jej koszty szybko się zwracają.

Zalety używania gazu ziemnego w domu stają się bardziej widoczne, gdy przejdziemy do kwestii ogrzewania. Po przeprowadzeniu instalacji gazu ziemnego ogrzewanie mieszkania staje się zwykle tańsze oraz bardziej wydajne, niż w przypadku pompy ciepła. Dzięki Audax Renovables oszczędzisz zatem na ogrzewaniu, i to nawet w okresach, w których zużycie gazu będzie największe, jak na przykład zimą.

Gaz jest najtańszym rodzajem energii dostarczanej w sposób ciągły. Niskie koszty konserwacji i stabilne ceny pozwolą Ci znacznie obniżyć domowe rachunki. Niezawodna dostawa daje nam komfort i satysfakcję, której tak bardzo potrzebujemy w domu. Gaz ziemny umożliwia podgrzanie wody, ogrzanie mieszkania i gotowanie w sposób nieprzerwany i wydajny.

To najbardziej ekologiczna z energii konwencjonalnych w Twoim domu. Czy wiesz, że gaz naturalny to jedno z najbardziej wydajnych źródeł energii? Gaz mniej szkodzi środowisku i zawiera mniej węgla w porównaniu do innych paliw kopalnych. Spala się w sposób bardziej zrównoważony, bezpieczny i wydajny, nie powodując emisji dwutlenku siarki, który jest czynnikiem wywołującym kwaśne deszcze, ani cząstek stałych. Jego płomień ma niebieski odcień, ponieważ zawiera niewiele CO2 – a zatem jego spalanie powoduje mniejszą emisję gazów cieplarnianych, tym samym nie szkodząc tak środowisku.

Bezpieczna energia dla Twojej rodziny. Korzystanie z gazu ziemnego w gospodarstwach domowych nie wiąże się z żadnym ryzykiem ani nie wymaga specjalnych umiejętności – pod warunkiem zachowania podstawowych środków bezpieczeństwa. Gaz ziemny nie ma zapachu, ale jest on dodawany w postaci odrębnej substancji, tak byś mógł go łatwo rozpoznać i podjąć odpowiednie kroki w razie, gdyby zaczął się ulatniać.
Instalacja jest szybka i prosta. Gaz rozprowadzany jest za pośrednictwem podziemnych rur, które docierają do Twojego domu. W zaledwie kilka dni, właściwie bez przeprowadzania większych prac, instalacja będzie zakończona.
 

Zastosowania gazu ziemnego w gospodarstwie domowym

Zastosowania gazu ziemnego w gospodarstwie domowym

Ten rodzaj energii stosowany jest głównie do gotowania, ogrzewania, podgrzewania wody oraz do zasilania urządzeń gospodarstwa domowego działających na gaz.

  • Ogrzewanie: w Twoim domu będzie panowała przyjemna temperatura przy jednoczesnym wysokim poziomie bezpieczeństwa i niskich kosztach. Z Audax Renovables zaoszczędzisz na ogrzewaniu, zapewniając Twojemu domowi stabilną temperaturę, którą sam możesz regulować oddzielnie w każdym pomieszczeniu i w każdej godzinie za pomocą termostatu.
  • Piekarniki: para wodna powstająca przy spalaniu gazu sprawia, że jedzenie nie wysusza się. Tę funkcję można stosować w piekarnikach wszelkich rodzajów, w tym programowalnych, samoczyszczących oraz elektrycznych.
  • Podgrzewanie wody: strumień ciepłej wody popłynie niezawodnie i natychmiastowo, co pozwoli oszczędzić na rachunkach, bo woda będzie podgrzewana jedynie wtedy, gdy będziesz jej potrzebować.
  • Suszarki: wydajność gazu pozwala zaoszczędzić ponad 60% kosztów już na jednym suszeniu. Działa zarówno w suszarkach, jak i pralkosuszarkach.

Audax Renovables chętnie udzieli więcej informacji na temat gazu oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w przypadku zdecydowania się na zaopatrzenie domu w to paliwo. Ponadto chętnie doradzimy, jak zoptymalizować zużycie. Zalecamy także zapoznanie się z zasadami postępowania w razie wykrycia ulatniania się gazu oraz z innymi ważnymi informacjami.
 

 

Chcę zamówić gaz ziemny dla mojego domu

W porównaniu z innymi rodzajami energii gaz ziemny z pewnością wyróżnia się na plus: jest tańszy, niezawodny, wygodny w użyciu i mniej szkodzi środowisku. To idealna energia dla Twojego domu.

W Audax Renovables rozpoczęcie dostaw gazu ziemnego dla Twojego domu jest bardzo proste. Proces zawierania umowy jest łatwy i odbywa się bez zbędnych formalności i niedogodności, bo to my wszystkim się zajmujemy.

Przede wszystkim należy sprawdzić, czy miejsce twojego zamieszkania ma dostęp do gazociągu oraz czy w Twoim mieszkaniu znajdują się odpowiednie instalacje.
Następnie zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie nasi specjaliści doradzą Ci, która oferta gazu ziemnego jest najbardziej odpowiednia dla Twojego domu. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z gazu w najlepszej cenie. 
Minimalny okres trwania umowy to 12 miesięcy. Owszem – nasze umowy nie bywają krótkie, ale właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie oferować Ci konkurencyjne ceny.

Od czego zależy koszt założenia instalacji gazowej?
Koszt założenia instalacji gazowej zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja mieszkania, położenie w budynku jedno- czy wielorodzinnym, tego, czy ma mieć w Twoim domu wiele zastosowań, czy będziesz go używać jedynie do ogrzewania lub tylko w kuchni itd. W każdym razie koszt założenia instalacji zwraca się szybko, dlatego że gaz ziemny jest najtańszym rodzajem energii dla domu.

W Audax Renovables codziennie pracujemy, by móc zaoferować jak najbardziej korzystne ceny paliwa gazowego. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do rzeczywistych potrzeb energetycznych Twojej rodziny. Informacje przekazujemy w sposób klarowny, by nic Cię nie zaskoczyło.

Zamów już teraz gaz ziemny z ofertą idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego domu i zacznij oszczędzać!

●    Oferta gazu ziemnego RELAX dla gospodarstw domowych
●    Jak czytać fakturę