Podmioty publiczne

Wydajność i oszczędność

Podmioty administracji publicznej są corocznie zmuszane do ponoszenia wysokich kosztów związanych głównie ze zużyciem energii na obiektach sportowych, w budynkach czy w związku z oświetleniem ulic. Mając to na uwadze, instytucje publiczne wdrożyły surowe środki mające na celu uzyskanie oszczędności. Są świadome korzyści, jakie niesie ze sobą odpowiedzialne zużycie energii – zarówno dla środowiska, jak i dla ich własnych finansów. Audax Renovables również stawia na elektrooszczędność, a tym samym na oszczędność pieniędzy.

W związku z tym opracowaliśmy szeroki katalog rozwiązań, których podstawowym celem jest umożliwienie naszym klientom stworzenie strategii energetycznej przynoszącej możliwie duże oszczędności. Są to metody, które naprawdę sprawdzają się w instytucjach publicznych. Nie istnieje bardziej oszczędne rozwiązanie niż gaz ziemny.
 

 

Korzyści płynące ze stosowania gazu ziemnego przez podmioty publiczne

Gaz ziemny to będące źródłem energii paliwo kopalne, wydobywane spod ziemi. W porównaniu do pozostałych paliw kopalnych dostępnych na rynku jest uznawany za jeden z najbardziej niezawodnych, wygodnych w użyciu oraz najmniej szkodliwych dla środowiska. Do tego jego cena jest o wiele niższa, niż ceny innych paliw, a więc gaz ziemny przedstawia się jako najlepsza z dostępnych opcji.
Warto podkreślić, że dostawy gazu odbywają się w sposób ciągły, bez nieoczekiwanych przerw. Regularnie przeprowadza się inspekcje instalacji. Paliwo ma niewielki wpływ na środowisko i jest nietoksyczne.
Zalety korzystania z gazu ziemnego przez podmioty publiczne unaoczniają się jeszcze bardziej w przypadku wykorzystania go do ogrzewania. Dzięki gazowi koszty ogrzewania spadają. Z Audax Renovables możesz zaoszczędzić na ogrzewaniu – nawet w trakcie najzimniejszych miesięcy w roku.

 

Najlepsze oferty prądu dla podmiotów publicznych

W celu promowania energooszczędności w podmiotach publicznych Audax Renovables przyjął jako priorytet dostosowanie się do rzeczywistych potrzeb poszczególnych organizacji.

Skorzystaj z porad naszych ekspertów, posiadających różnorodne doświadczenie w pracy z sektorem publicznym. Chętnie pomożemy dobrać najlepszą ofertę. Wspólnie sprawimy, że będziesz zużywał prąd w energooszczędny sposób, a tym samym rzecz jasna podmiot publiczny, z którym jesteś związany, zapłaci niższe rachunki.

Wśród ofert, jakie mamy dla podmiotów publicznych, są m.in.:

  • Oferta gazu ziemnego o cenie stałej RELAX: co miesiąc będziesz za zużycie gazu płacić stałą cenę. Dzięki temu będziesz mógł być spokojny, bo będziesz wiedział, ile wyniesie rachunek w danym miesiącu.
  • Oferta gazu ziemnego o cenie zmiennej XPOT: skierowana do podmiotów publicznych, które chcą co miesiąc płacić za gaz cenę hurtową, zależną od aktualnego kursu rynkowego. Podstawową zaletą tej oferty jest możliwość uzyskania znacznych oszczędności dzięki dostosowaniu zużycia do godzin, w których gaz jest najtańszy, a także dzięki braku konieczności opłacania kosztów ryzyka związanego z każdą ofertą o cenie stałej.
  • Oferta gazu ziemnego o cenie zmiennej XPOT CAP: możesz skorzystać z oferty z ceną zmienną XPOT, a jednocześnie być spokojnym dzięki zawarciu w umowie gwarancji ceny maksymalnej – na wypadek, gdyby koszt gazu na rynku hurtowym wzrósł. Oferta dostępna dla gazu o niskim i wysokim ciśnieniu.
     

Przydatne informacje dla podmiotów publicznych

Nasza firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Oferujemy spersonalizowane doradztwo i atrakcyjne ceny, dzięki czemu staliśmy się jednym z czołowych sprzedawców energii.

  • Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, skorzystaj z naszego jasnego, klarownego i skutecznego doradztwa. Nie spotkają Cię żadne przykre niespodzianki!
  • Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi ze zmianą sprzedawcy – Ty nic nie będziesz musiał robić. Dane z wszystkich punktów poboru umieścimy na jednej fakturze, byś mógł w prosty sposób kontrolować zużycie i koszty.

Jeśli jesteś związany zawodowo z podmiotem publicznym i Twoim celem jest obniżenie kosztów gazu, skorzystaj z porad naszych ekspertów. Podpisz z Audax Renovables najlepszą możliwą umowę dla Twojego podmiotu!