Średnie firmy

Prąd w 100% ze źródeł odnawialnych, który dopasowuje się do Twoich potrzeb


Wiemy, że kontrola kosztów to priorytet dla firm, aby mogły skutecznie konkurować na rynku i przynosić zyski. Dlatego mamy bardzo atrakcyjną ofertę prądu, pochodzącego w 100% ze źródeł odnawialnych. Chcemy, by rachunki za prąd przestały być zmartwieniem dla właścicieli firm i żeby mogli oni osiągnąć znaczne oszczędności. 

W ostatnich latach ilość energii zużywanej przez przedsiębiorstwa stale rośnie. Dlatego coraz więcej znaczenie nabiera kwestia odpowiedniego doboru oferty, pozwalającej na korzystanie z prądu w atrakcyjnej cenie. Każde ulepszenie, nawet niewielkie, może przełożyć się na spore oszczędności.

Naszym priorytetem jest zapewnienie firmom możliwości oszczędzania na rachunkach za prąd.
 

Oferujmy prąd pochodzący w 100% ze źródeł odnawialnych, dopasowany do potrzeb Twojej firmy, oraz zapewniamy najniższe ceny, tak byś mógł zauważyć realne oszczędności.

Podpisanie umowy z Audax Renovables to oszczędność i ochrona środowiska w jednym. W naszej firmie pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwalają firmom płacić o wiele mniej za prąd, który zużywają, dostosowując ofertę do rzeczywistych potrzeb energetycznych.

Ponadto cała procedura jest niezwykle prosta. Nasi specjaliści udzielą jasnych i transparentnych porad, dzięki którym będziesz mógł świadomie zdecydować, która umowa będzie dla Ciebie najlepsza. Dzięki temu w spokoju będziesz mógł zająć się swoją działalnością gospodarczą i nie spotkają Cię żadne przykre niespodzianki.
 

Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE
#GreenEnergy 

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: klienci indywidualni, małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT

Audax Renovables umożliwia teraz firmom korzystanie z prądu po cenach obowiązujących na rynku hurtowym energii. Zobacz ofertę

Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT

Audax Renovables umożliwia teraz firmom korzystanie z prądu po cenach obowiązujących na rynku hurtowym energii. Zobacz ofertę

Zobacz stawkę

Audax Renewables ma najbardziej konkurencyjne oferty prądu na rynku. Nasz priorytet to optymalizacja cen energii, żebyś nie musiał martwić się rachunkami w swojej firmie.


Oferta prądu o cenie zmiennej XPOT: Audax Renewables umożliwia teraz firmom korzystanie z prądu w cenie obowiązującej na rynku hurtowym. Dzięki naszej ofercie XPOT możesz płacić za zużyty prąd rzeczywistą cenę obowiązującą w danej godzinie na rynku energii powiększoną o niewielką opłatę administracyjną. Nie płać już za ryzyko związane z ofertami prądu o stałej cenie!