MENU
Menu

Audax na świecie

Ekspansja międzynarodowa

Audax Renovables na świecie: Międzynarodowa ekspansja naszej firmy to jedno z podstawowych założeń Planu Strategicznego Audax Renovables. Odnosimy sukcesy już w wielu  krajach w tym: w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Holandii i na Węgrzech. Poprzez prężny i szybki wzrost firma Audax zajmuję wysoką pozycję na rynku energii, dzięki czemu staliśmy się firmą solidną i stale rozwijającą się na arenie międzynarodowej.

Audax Portugalia

Internacjonalizacja naszej firmy rozpoczęła się w 2013 r., kiedy to powstała nasza spółka w Portugalii. Zajmuje ona już 9. miejsce w tym kraju pod względem wolumenu dostarczanej energii.

WEB

Audax Włochy

w 2014 r. weszliśmy na rynek włoski dzięki przejęciu dostawcy Big Energia, a rok później zwiększyliśmy liczbę naszych klientów w tym kraju pięciokrotnie, nabywając portfel klientów firmy Compagnia Energetica Italiana.

WEB

Audax Niemcy

w 2015 r. rozpoczęliśmy ekspansję w Europie północnej, tworząc spółkę w Niemczech w miejscowości Hoyerswerda. Jej siedziba została następnie przeniesiona do Berlina, gdzie od tamtego momentu firma nie przestaje się rozwijać.

WEB

Audax Polska

w 2016 r. Audax wszedł na rynek polski, dokonując zakupu sprzedawcy prądu Deltis Energia z siedzibą w Warszawie.

WEB

Audax Holandia

w 2017 r. Audax pojawił się w Holandii, zakupując 72% udziałów holenderskiego dostawcy prądu i gazu Main Energie, zajmującego bardzo wysoką pozycję na rynku energetycznym w tym kraju. Rozmiar spółki odpowiada rozmiarowi firmy Audax w Hiszpanii i zajmuje ona czwarte miejsce w rankingach w Holandii.

WEB

Audax Węgry

w 2020 r. Audax wszedł na rynek węgierski dzięki nabyciu dostawcy energii elektrycznej E.ON Energiakereskedelmi Kft., którego udział w charakteryzującym się wysoką konkurencyjnością węgierskim rynku MŚP, dużych klientów przemysłowych i podmiotów publicznych wynosi 25%.

WEB

Ekspansja międzynarodowa

Międzynarodowa ekspansja to jeden z celów, których realizacja jest kluczowa dla przyszłości firmy Audax. Pracujemy nad zastosowaniem za granicą modelu, który pozwolił nam odnieść sukces w Hiszpanii, z poszanowaniem cech charakteryzujących poszczególne kraje. Stawiamy na wzrost bazujący na długoterminowych relacjach z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu. Celem jest przyspieszenie ekspansji międzynarodowej w Europie i przygotowanie gruntu pod działalność w Ameryce Łacińskiej.

Akcjonariusze i
Informacje o firmie

+ informacja

Accionistas e 
información corporativa

+ información

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down