MENU
Menu

Dołącz do nas

Chcesz współpracować z Audax Renovables?

Filarem tworzącym Grupę Audax jest zgrany zespół które dzięki swojej pracy i wysiłkowi realizuje nasze wszystkie projekty. Dzięki naszemu zespołowi firma może dalej się rozwijać.

Zajmujemy się sprzedażą energii ze źródeł odnawialnych. Stale się rozwijamy, zarówno w kraju, jak i za granicą. Obecnie działamy w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech i Holandii. Nasza działalność skupia się na sprzedaży energii elektrycznej.

Jesteśmy młodą firmą, o prostej organizacji i bardzo sprawnych procedurach.

Nasza filozofia jest prosta: polega na oferowaniu energii w bardzo konkurencyjnych cenach, zapewnianiu wysokiej jakości obsługi klienta i stawianiu na zrównoważony rozwój. Są to podstawowe wartości, które wyznajemy. Pracujemy nad tym, by wszystkie produkty, jakie proponujemy klientom, były dostosowane do ich potrzeb, niezależnie od tego, czy zużywają energię w domu czy w małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwie. Bo wszyscy klienci mają jedną wspólną cechę: potrzebują profesjonalnej, indywidualnej i transparentnej obsługi, która wzbudzi w nich zaufanie konieczne do podpisania tak ważnej umowy, jak umowa o świadczenie usług dostarczania prądu.

Nasza filozofia jest prosta: polega na oferowaniu energii w bardzo konkurencyjnych cenach, zapewnianiu wysokiej jakości obsługi klienta i stawianiu na zrównoważony rozwój. Są to podstawowe wartości, które wyznajemy. Pracujemy nad tym, by wszystkie produkty, jakie proponujemy klientom, były dostosowane do ich potrzeb, niezależnie od tego, czy zużywają energię w małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwie. Bo wszyscy klienci mają jedną wspólną cechę: potrzebują profesjonalnej, indywidualnej i transparentnej obsługi, która wzbudzi w nich zaufanie konieczne do podpisania tak ważnej umowy, jak umowa o świadczenie usług dostarczania prądu.

Zapewniamy wysoką jakość obsługi klienta – posiadamy własny, wewnętrzny zespół, który dba o potrzeby naszych klientów. Naszym priorytetem jest zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, jako że podpisanie tego typu umowy może niekiedy budzić ich wątpliwości. Dlatego dysponujemy zespołem wykwalifikowanych ekspertów, posiadających duże doświadczenie w sektorze energetyki, który chętnie doradzi, jaka oferta na prąd będzie w danym przypadku najlepsza. Chcemy stać się punktem odniesienia dla całego rynku.

To właśnie cechy, które odróżniają nas od pozostałych firm działających w tym sektorze i dzięki którym zaistnieliśmy nie tylko na arenie krajowej, ale też międzynarodowej, przy codziennym wsparciu ze strony wszystkich osób, które tworzą naszą firmę.

Jeżeli również wyznajesz podobne wartości i filozofię, a twoja misja zawodowa dopasowuje się do naszej, byłoby nam bardzo miło nawiązać z Tobą współpracę.

Jako firma międzynarodowa oferujemy możliwości współpracy w różnych obszarach i działach naszej działalności. Możesz rozwijać się zawodowo w firmie należącej do sektora energetycznego, działającej w sześciu krajach w Europie i stale się rozwijającej.

Stawiamy na ludzi, ich plany rozwoju i ciągłe kształcenie. Chcemy, by do naszego zespołu dołączały osoby, dla których ważna jest kwestia odpowiedzialnego i zrównoważonego zużycia energii.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wydaje Ci się, że świetnie byś do nas pasował? Chcesz rozpocząć obiecującą karierę w sektorze energii i w firmie takiej, jak nasza? 

Jeżeli na te pytania odpowiedziałeś „tak”, dołącz do naszej zrównoważonej i stale rozwijającej się firmy!

Równowaga

zdrowe łączenie pracy z życiem prywatnym i rodzinnym jest bardzo ważne, by zrealizować swój potencjał w każdej z tych dziedzin.

Równość szans

każdemu dajemy równe szanse na rozwój niezależnie od rasy, religii, wieku czy płci.

Praca zespołowa

współpraca między działami i wspieranie ducha zespołowego

Możliwości awansu

stawiamy na nasz zespół oraz na rozwój i możliwości awansu w strukturze naszej firmy.

Audax
na swiecie

+ informacja

Akcjonariusze i
Informacje o firmie

+ informacja

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down