MENU
Menu

Grupa Audax

Razem możemy więcej

W 2009 r., po liberalizacji rynku energii w Hiszpanii oraz po dopełnieniu szeregu formalności, przy jednoczesnym ciągłym zdobywaniu wiedzy, powstała niewielka firma dostarczająca prąd i gaz o nazwie Orus Energía: zalążek przyszłej Grupy Audax. Była to firma, która powstała od zera, o bardzo nieskomplikowanej strukturze, w której faktury były drukowane, składane i wysyłane ręcznie. Dzięki dostosowywaniu się do zmieniającej się sytuacji, odpowiedniej wizji handlowej i nieustannemu wysiłkowi udało się jej zrewolucjonizować znajdujący się ówcześnie w stagnacji rynek energii, zdominowany przez wielkie, tradycyjne firmy.

Orus stopniowo wykorzystał niszę na rynku dzięki swemu innowacyjnemu podejściu, nastawionemu na usprawnienie procedur i ułatwieniu sprzedaży przez zewnętrznych handlowców, ciągłym inwestycjom w szkolenia oraz tworzeniu nowych produktów, spełniających potrzeby klienta. W 2011 r. tempo wzrostu osiągnęło liczbę trzycyfrową, co pozwoliło na zakup sprzedawcy energii Audax. Następnie wzrost następował już w tempie wykładniczym. Audax stale poprawiał swoje procedury, wprowadzał innowacje oraz tworzył nowe produkty dla zaspokojenia wymagań rynku, a także wkrótce rozpoczął ekspansję międzynarodową.

W 2013 r. Audax przekroczył granice Hiszpanii, wchodząc na rynek portugalski. Obecnie działa już w 7 krajach europejskich: w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Holandii i Francji. We wszystkich z nich prognozy przewidują dalszy stały wzrost firmy.

Historia naszej spółki jest opowieścią o wytrwałości, innowacji oraz codziennej pracy, w której sprawność procedur oraz prosta struktura organizacyjna ułatwiają szybkie podejmowanie decyzji. To z kolei umożliwia tworzenie produktów odpowiadających potrzebom klienta.

Dzisiaj Grupa Energetyczna Audax to ponad 20 spółek, 1900 pracowników i ponad 365 tys. klientów

Dzięki nieustannej pracy oraz innowacjom staliśmy się punktem odniesienia dla sektora energetycznego, a prezes Audax Renovables José Elías otrzymał liczne nagrody, podkreślające jego przedsiębiorcze cechy: Nagrodę Dla Najlepszego Młodego Przedsiębiorcy od stowarzyszenia AIJEC oraz statuetkę Najlepszego Młodego Przedsiębiorcy przyznawaną przez EY.

Nasza misja to oferowanie energii w konkurencyjnych cenach pod postacią produktów dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Poza tym oferujemy wysokiej jakości i indywidualną obsługę klienta.

Wartość dodana

Grupa Audax jest właścicielem farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych w Hiszpanii, Polsce i Francji. Posiada portfolio aktywów operacyjnych, których technologia charakteryzuje się wysoką jakością.

Dzięki temu mamy przewagę nad konkurencją, jeżeli chodzi o zapewnienie dostaw energii elektrycznej.
Ahorro: trabajamos día a día para optimizar nuestros procesos y poder ofrecer las mejores tarifas a nuestros clientes.

  • Oszczędność: codziennie pracujemy nad ulepszeniem naszych procedur, by móc oferować klientom jak najlepsze ceny.
  • Innowacja: w naszej firmie stawiamy na ciągłą innowację, tworzymy nowe produkty i usługi mające na celu spełnić wymagania naszych klientów.
  • Obsługa klienta: ogromną wagę przywiązujemy do satysfakcji naszych klientów. Dlatego posiadamy własny Dział Obsługi Klienta, który świetnie rozwiązuje problemy i odpowiada na pytania tak szybko, jak to możliwe.s.
  • Bezpieczeństwo: nasza firma stale się zmienia w celu maksymalnego ulepszenia naszych produktów, usług i procedur.
  • Poszanowanie środowiska: dzięki wytwarzaniu i dostarczaniu ekologicznej energii w 100% z OZE

Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE
#GreenEnergy

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Audax
na swiecie

+ informacja

Akcjonariusze i
Informacje o firmie

+ informacja

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down