MENU
Menu

Kim jesteśmy

Wytwarzamy i sprzedajemy prąd pochodzący w 100% ze źródeł odnawialnych (OZE)

Audax Renewables to niezależna grupa energetyczna zajmująca się wytwarzaniem oraz dostarczaniem energii w 100% z OZE. Stale się rozwijamy i działamy w wielu krajach na całym świecie. Produkujemy energię w 100% z OZE oraz dostarczamy ekologiczną energię na terenie całej Polski. Poza jej granicami jesteśmy obecni w Portugalii, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Holandii i na Węgrzech.

Sprzedajemy energię w 100% ze źródeł odnawialnych.

Naszą misją jest oferowanie dostaw energii w bardzo konkurencyjnych cenach, a nasze produkty są dostosowane do potrzeb klientów (firm oraz podmiotów administracji publicznej) Charakteryzuje nas wysoka jakość obsługi klienta.

Audax Renewables został stworzony, by spełniać oczekiwania klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, a także bardzo konkurencyjne ceny. Dlatego nasza firma posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na europejskim rynku energii elektrycznej. Gwarantujemy najwyższą jakość, a naszą pracę cechuje profesjonalizm . Wszystko to pozwala nam nawiązywać z naszymi klientami długotrwałe relacje biznesowe.

To co odróżnia nas od wielkich korporacji to szybkość, klarowne procedur i wysoko spersonalizowany proces obsługi klienta. Jedną z zalet naszej firmy jest fakt, że obsługujemy klientów w sposób zupełnie odmienny, niż robią to wielkie firmy dostarczające energię. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tworząc dla niego spersonalizowaną i jasną ofertę. Chcemy pomagać klientom optymalizować ich dostawy energii, tak by mogli oszczędzać na rachunkach oraz by oferta, z której korzystają, była maksymalnie dostosowana do ich potrzeb. Nasza oferta w 100% oparta jest o energię pochodzącą w 100% z OZE.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną, dla której ogromne znaczenie ma szacunek dla środowiska naturalnego.

Kierujemy naszą ofertę do firm, które chciałyby zoptymalizować zużycie energii i oszczędzić na rachunkach, jednocześnie przyczyniając się do ochrony zasobów naturalnych. Z tego powodu niezależnie od tego, czy wybierzesz ofertę z ceną stałą czy zmienną, będziesz pobierać energię ekologiczną, pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych. Przy jej produkcji nie dochodzi do emisji gazów cieplarnianych do atmosfery, dzięki czemu zużywasz prąd odpowiedzialnie, nie szkodząc środowisku.
 

Przyszłość energetyki jest w rękach nas wszystkich. Na tym przekonaniu opiera się nasza misja i wizja korporacyjna – stawiamy na ekologiczną energię, a tym samym na odpowiedzialność społeczną, korzystną zarówno dla ludzi, jak i środowiska, w którym żyją.

Audax Renewables dostarcza wszystkim swoim klientom energię pochodzącą w 100% z OZE. Jest to czysta energia, generowana z naturalnych źródeł, które nie ulegają wyczerpaniu i nie emitują gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Zielona energia w 100% z OZE

#GreenEnergy.

Wszyscy nasi klienci otrzymują dostawy ekologicznej energii: małe firmy, duże przedsiębiorstwa oraz podmioty publiczne.

Audax Wspiera

Celem Korporacyjnej Polityki Odpowiedzialności Społecznej Audax Renovables jest współpraca z organizacjami non-profit działającymi w naszym otoczeniu w różnych obszarach, takich jak pomoc dzieciom dorastającym w trudnych warunkach, badania naukowe, ochrona zwierząt, sport czy walka z chorobami. Rozumiemy, że jednym z naszych zadań jako firmy jest nawiązywanie trwałych relacji z naszym otoczeniem i zachowywanie się w sposób odpowiedzialny.

W Audax Renovables tego typu inicjatywy mają charakter oddolny. Od 2017 r. to nasi pracownicy co roku przedstawiają propozycje organizacji non-profit, z którymi chcieliby współpracować, a następnie przeprowadzane jest głosowanie. Oto niektóre z tych organizacji:

  • La Fundación de Oncología Infantil Enriqueta Villavecchia – fundacja, której misją jest poprawa jakości życia dzieci cierpiących na nowotwory oraz ich rodzin. 
  • La Organización Pallapupas – jej celem jest tworzenie miejsc pełnych śmiechu i radości w szpitalach na oddziałach dziecięcych oraz tych, na których przebywają osoby starsze.
  • La Asociación Española Contra el Cáncer – zajmuje się badaniami nad nowotworami i zapobieganiem im, a także pomaga chorym i ich rodzinom.
  • La Asociación ChasCar – gromadzi środki na budowę największego w Europie Dziecięcego Ośrodka Onkologii. Ośrodek będzie pomagał rodzinom chorym znaleźć zakwaterowanie w czasie choroby ich dzieci, inwestował w badania oraz starał się poprawić jakość życia dzieci oraz ich rodzin.
  • Fundació Arrels – fundacja, której wolontariusze dotrzymują towarzystwa i pomagają osobom bezdomnym zamieszkującym ulice Barcelony – przede wszystkim tym, które mieszkają na ulicy już od lat i są najbardziej narażone na negatywne konsekwencje tej sytuacji.

Inicjatywy te zamierzamy stale wspierać w przyszłości.

Fundacja pracująca na rzecz dobrostanu i ochrony ssaków naczelnych

WEB

zajmuje się badaniami nad nowotworami i zapobieganiem im, a także pomaga chorym i ich rodzinom.

WEB

gromadzi środki na budowę największego w Europie Dziecięcego Ośrodka Onkologii. Ośrodek będzie pomagał rodzinom chorym znaleźć zakwaterowanie, inwestował w badania oraz starał się poprawić jakość życia dzieci oraz ich rodzin

WEB

jej celem jest stworzenie miejsc pełnych śmiechu i radości w szpitalach na oddziałach dziecięcych oraz tych, na których przebywają osoby starsze

WEB

fundacja, której wolontariusze dotrzymują towarzystwa i pomagają osobom bezdomnym zamieszkującym ulice Barcelony – przede wszystkim tym, które mieszkają na ulicy już od lat i są najbardziej narażone na negatywne konsekwencje tej sytuacji

WEB

fundacja, której misją jest poprawa jakości życia dzieci cierpiących na nowotwory oraz ich rodzin. 

WEB

Audax na 
swiecie

+ informacje

Zadzwoń do nas, napisz
lub wyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami
phone-handsetcrosschevron-down